Realizacja zamówień DRUKU
 
Zamówienia należy składać elektronicznie on-line poprzez www.expoprint.eu

Zamówienia on-line:

1. Przed złożeniem pierwszego zamówienia musisz się zarejestrować. W tym celu kliknij Nadanie LOGIN'u i PIN'u w menu po lewej stronie. Po wypełnieniu formularza na podany e-mail wysłany zostanie Twój LOGIN i PIN (trwa to kilka minut).
2. Zaloguj się wpisując otrzymany w e-mailu login i pin.
3. Wybierz opcję Zamówienie DRUKU, wybierz produkt, a następnie wypełnij formularz zamówienia oraz załącz przygotowane wcześniej projekty.
4. Po złożeniu zamówienia pokaże się komunikat o poprawnym jego zapisaniu. Będzie dostępny podgląd całego zamówienia z możliwością wydruku.
5. Sprawdź czy Twoje zamówienie zapisało się poprawnie. W tym celu wybierz opcję Lista zamówień druku i sprawdź czy zamówienie jest na liście.

WAŻNE !
 1. Gdy wybierzesz opcję "Przesyłam duże pliki" podczas składania zamówienia wpisujesz tylko nazwy plików. Same pliki są wgrywane poprzez połączenie FTP. Po kliknięciu przycisku POŁĄCZENIE Z TWOIM FTP otworzy się nowe puste okno - jest to zawartość Twojego katalogu na naszym serwerze. Otwórz drugie okno z plikami na Twoim dysku i przeciągnij te pliki do okienka FTP - patrz rysunek obok.
  Opisane kopiowanie należy wykonać używając przeglądarki Internet Explorer.
 2. Jeżeli nie możesz wysłać plików tą metodą, a korzystasz z programu do FTP (np. Total Commander) - użyj poniższych ustawień, aby połączyć się z serwerem:
  Nazwa hosta: ftp.expoprint.eu
  Użytkownik: Twój login poprzedzony małą literą a czyli np: a001111
  Hasło: Twój pin na naszej stronie czyli np: 1234
 3. Po przesłaniu plików na FTP nie zapomnij kliknąć przycisk Wysyłam zamówienie, aby zapisać całe zamówienie.
Zalecamy korzystanie z zamówień on-line, jest to dużo prostsza forma składania zamówień (nie wymaga żadnego "wypełniania ręcznego"), pozwala zrealizować je w pierwszej kolejności.

Zamówienia realizowane są w terminach podanych na stronie głównej do każdego produktu. W przypadku kart numerowanych termin może się wydłużyć. Ilość miejsc na arkuszach produkcyjnych jest ograniczona, dlatego Twoje zamówienie zostanie potwierdzone na stronie www (po zalogowaniu)!
Do każdego zamówienia zostaje automatycznie przypisana konkretna data odbioru osobistego/wysyłki firmą DHL.
Wysyłka odbywa się standardowo paczkami firmą kurierską DPD dostarczanymi następnego dnia roboczego od dnia nadania.